30.01.2020

Szanowni klienci,

chcielibyśmy Was poinformować o tegorocznej zmianie w cen naszych usług.

W przeciągu całego zeszłego roku rosły nasze nakłady, między innymi wzrosła cena kleju i innych materiałów eksploatacyjnych. Istotną rolę odegrały również: wzrost wynagrodzeń, koszty wynajmu, ceny materiałów oraz prac niezbędnych do napraw i serwisu słupów ogłoszeniowych. W zeszłym roku aż dwukrotnie  zwiększyły się koszty wysyłek oraz dystrybucji plakatów.

Przy wyżej wymienionych czynnikach, które mają niewątpliwie wpływ na ceny naszych usług, miłą wiadomością jest fakt, że udało nam się obniżyć ceny za wklejanie małych formatów plakatów A3 i A4. Dodatkowo w Toruniu  obniżyliśmy opłatę za ekspresowe klejenie. W roku 2020 bez zmian pozostaje opłata za gwarantowany wybór słupów i cena za dystrybucję plakatów do innego miasta.

Chcielibyśmy również Państwa poinformować, że w Toruniu klejenie w środy zostaje anulowane, a na słupach stylizowanych w centrum miasta plakaty wyklejamy za taką samą cenę jak na innych słupach. Jeżeli będziecie mieć Państwo życzenie, aby wyklejenie plakatów w Toruniu odbyło się w inny dzień, niż niedziela, z przyjemnością to dla Państwa wykonamy za mniejszą opłatę niż w roku 2019!

Informację o nowych cenach, obowiązujących od 1.2.2020 znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Nowe cenniki dostępne są również w punktach odbioru plakatów. Wszystkich informacji z radością udzielimy Państwu telefonicznie w dziale obsługi klienta pod numerem telefonu +48 514 126 840 oraz formularz kontaktowy.

Dziękujemy za wyrozumiałość. Cieszymy się na dalszą współpracę

Załącznik
Zmiana cennika