Kampanie plakatowania, naklejani plakatow

Zapewnimy dla Państwa kampanie plakatowania (naklejanie plakatów) z pełnym związanym serwisem na słupach i tablicach do plakatowania praktycznie w Polsce, całej Republice Czeskiej i na Słowacji.

Większością punktów do plakatowania zarządzamy bezpośrednio, ale w niektórych miastach współpracujemy z lokalnymi partnerami.

Jak to działa?

Plakaty o różnych wielkościach (formaty A4 do A0 i B4 do B1) naklejamy na słupy i tablice do plakatowania w ustalone dni naklejania na dowolnie długi czas ustalony z klientem. Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem punktów zbiorczych.

Państwa plakaty w punktach zbiorczych z przyjemnością odbierzemy, pomożemy wypełnić zamówienie i przyjmiemy od Państwa zapłatę za zlecenie. Następnie nasi przeszkoleni pracownicy zapewnią nie tylko naklejenie Państwa plakatów, ale również ich bieżącą konserwację przez cały czas trwania kampanii. Jeżeli będzie to Państwa życzeniem, to po zakończeniu naklejania prześlemy e-mailem wykaz punktów do plakatowania, na których Państwa plakaty zostały naklejone. Za niewielką opłatą chętnie zapewnimy Państwu fotodokumentację Państwa kampanii plakatowania.

Jakie są ceny?

Cena kampanii plakatowania jest uzależniona od ilości i wielkości Państwa plakatów oraz od długości kampanii plakatowania. Oferujemy do wglądu aktualne cenniki dla poszczególnych miejsc albo prosimy obejrzeć przykłady kampanii plakatowania, które pokrywają tereny o różnej wielkości.

Jakie są gwarancje?

Pod wpływem działania warunków atmosferycznych lub wandalizmu może dochodzić do uszkodzenia Waszych plakatów. Przeszło stu naszych pracowników terenowych sprawdza przynajmniej jeden, dwa razy w przeciągu tygodnia wszystkie rozlepione plakaty i dokonuje napraw.

Jeżeli klient sam stwierdzi uszkodzenie któregoś ze swoich plakatów, gwarantujemy przeprowadzenie nalepienia naprawczego w nieprzekraczalnym terminie 48 godzin od zgłoszenia usterki na naszej infolinii +48 514 126 840. Usługa ta jest usługą bezpłatną! Zawsze jednak prosimy o dostarczenie przynajmniej 15% z ogólnej ilości plakatów więcej jako plakatów zastępczych na potrzeby przeprowadzenia wymiany.

Dlaczego plakaty?

Zewnętrzne punkty plakatowe są tradycyjnym i sprawdzonym medium reklamowym. W ciągu ostatnich dziesięciu lat odnotowany został ich ogromny rozwój. Nadajemy im nowy wygląd jak ze względu na design i lokalizację tak również pod kątem działania i obsługi. Punkty plakatowe mają kształt słupa lub tablicy. Od bilbordów i citylight’ów różnią się tym, że na jednym punkcie plakatowym znajduje się kilka plakatów.

Plakaty są przeznaczone w sposób zasadniczy dla pieszych. Dlatego punkty plakatowe umieszczamy w centrum miast, w strefach ruchu pieszego, przy przystankach komunikacji miejskiej, przy stadionach sportowych, szkołach, fabrykach i centrach handlowych. Dla większości z nas punkty plakatowe stanowią źródło informacji o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, politycznych i innych w mieście, regionie i całym kraju. Połączenie tych informacji z waszym przekazem reklamowym zdecydowanie wpłynie na jego oglądalność.