Profil spółki

W firmie RENGL dobrze wiemy, że w rzeczywistości nie potrzebują Państwo tylko naklejenia plakatu. Wiemy, że potrzebują Państwo przyciągnąć gości na imprezy, które Państwo organizują i sprzedać produkty, które Państwo oferują. Dlatego dostosowujemy naszą pracę do potrzeb naszych klientów i chętnie zrobimy to również dla Państwa.

"Każdy zwróci na Państwa uwagę!"

logo Rengl

RENGL jest największą siecią zewnętrznych punktów plakatowych (słupów i tablic) pokrywających Polskę, całą Republikę Czeską i Słowację. Punktom do plakatowania nadaliśmy nowy wygląd zarówno z punktu widzenia designu i lokalizacji, jak i po stronie oddziaływania i serwisu. Nasze punkty plakatowe umieszczone są obok przystanków komunikacji zbiorowej, na osiedlach, koło marketów i na promenadach uzdrowiskowych. Zajmujemy się realizacją kampanii plakatowych, drukowaniem i naklejaniem plakatów. Przygotowaniem i kontrolą Państwa kampanii plakatowej zajmie się profesjonalny dwudziestoosobowy zespół pracowników zatrudnionych w filiach spółki. Naklejaniem plakatów i ich konserwacją w terenie zajmuje się ponad 170 przeszkolonych pracowników co najmniej raz albo i dwa razy w tygodniu.

Do naszych klientów należą nie tylko organizatorzy imprez kulturalnych, sportowych i towarzyskich, ale także agencje reklamowe i medialne, sieci handlowe, banki oraz stacje radiowe. Chlubimy się tym, że jesteśmy partnerem szeregu znanych organizacji kulturalnych i drużyn sportowych oraz, że wspieramy też małe, lokalne niedochodowe projekty.