Zamówienie kampanii plakatowania – online

To jest proste! Wypełniamy zamówienie, drukujemy je, dodajemy plakaty i wszystko dostarczamy do najbliższego punktu zbiorczego. A my zajmujemy się całą resztą!

Plakaty razem z załączonym zamówieniem wypełnionym we wszystkich pozycjach łącznie z Państwa podpisem prosimy dostarczyć do punktu zbiorczego osobiście albo pocztą najpóźniej do piątku do godz. 12:00

Punkt zbiórki:

  • RENGL Polska - biuro Kraków, Bociana 22A, Kraków
  • godziny otwarcia: środa i piątek 9:00 - 17:00; odbiór plakatów i przesyłek w recepcji o każdej porze 24/7

Jeżeli nie mogą się Państwo stawić osobiście w punkcie zbiorczym albo nie chcą Państwo wysłać plakatów kurierem, prosimy zadzwonić do serwisu klienta +48 514 126 840, ewentualnie napisać do nas – załatwimy odbiór plakatów bezpośrednio u Państwa za pomocą kuriera.

Jeżeli Państwo chcą, prosimy pobrać formulář objednávky ve formátu PDF - Formularz zamówienia na swój komputer do wykorzystania w przyszłości – można go na przykład wydrukować i potem wypełnić ręcznie.

Zamówienie naklejania plakatów

Dane kontaktowe
Nazwa kampanii, krótka charakterystyka
Plakaty

Velikost Sprawdź format plakatu

Dane czasowe
Teren, który kampania ma objąć
Specjalne życzenia

Dziękujemy za wypełnienie zamówienia

Wystawiając zamówienie zamawiający zgadza się wiążąco z warunkami handlowymi RENGL Polska z o.o. zamieszczonymi na www.rengl.pl. Równocześnie potwierdza, że powyższe dane są zgodne z danymi w jego Zezwoleniu na prowadzenie działalności gospodarczej albo w Rejestrze Handlowym.

Wystawiono dnia 14.07.2024
Podpis i ewentualnie pieczątka: