Poszukujemy  pracownika solidnego, odpowiedzialnego i posiadającego odpowiednie warunki fizyczne do pracy przy klejeniu plakatów na słupach reklamowych na terenie Torunia.  Powyższe prace prowadzone są zazwyczaj 2x w tygodniu, w każdą niedzielę oraz niektóre środy.

Wymagamy

 

- min. 18 lat

- prawo jazdy

- aparat fotograficzny/ telefon z aparatem

- własny samochód

- dostęp do internetu

- miejsce zamieszkania – Toruń a jego okolice

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika od zaraz do wyklejania plakatów na terenie Torunia, klejenie plakatów jest w każdą niedzielę w ciągu dnia oraz w niektóre  środy wieczorem. Praca zabierze około 4 godzin. Osoba plakatująca jest odpowiedzialna za swój przydzielony sektor, który składa się z około 25 słupów. Plakaty na środowe klejenie odbiera się w środy do godziny 16.00, a na niedzielne klejenie w piątki do godziny 16.00.

Wynagrodzenie jest za pracę zadaniową i w przybliżeniu za jedno klejenie wynosi około 150,- zł brutto. W wynagrodzeniu są już zawarte koszty związane z zużyciem paliwa, każdy wyjazd to około maksymalnie 20 km. 

Osoby zainteresowane powinny wziąć pod uwagę, że klejenie plakatów nie jest wyczerpujące fizycznie, ale odbywa się niemal w każdych warunkach pogodowych – czy jest ciepło czy zimno. Wyjątkiem są tylko ekstremalne burze lub wichury.

Oferowane stanowisko pracy dotyczy długoterminowej współpracy, a nie jednorazowego wylepu! Jest to praca dodatkowa.

Osoba kontaktowa w sprawie stanowisk pracy

Tomasz Rzeszowski

+48 519 856 114

tl4@rengl.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy, wypełnij i wyślij ten
  Prosty kwestionariusz  |  Wykaz wolnych miejsc pracy