Poszukujemy pracownika od zaraz do wyklejania plakatów na terenie Torunia. Powyższe prace prowadzone są zazwyczaj 1x w tygodniu w każdy weekend.

Wymagamy

- min. 18 lat

- prawo jazdy

- aparat fotograficzny/ telefon z aparatem

- własny samochód

- dostęp do internetu

- miejsce zamieszkania – Toruń i okolice

Opis stanowiska pracy

Klejenie plakatów jest w każdą sobota czy niedziela w ciągu dnia. Praca zabierze około 4-5 godzin. Osoba plakatująca jest odpowiedzialna za swój przydzielony sektor, który składa się z około 33 słupów. Plakaty na niedzielne plakatowanie odbiera się w piątki popołudnie.

Wynagrodzenie jest za pracę zadaniową i w przybliżeniu za jedno plakatowanie wynosi około 160 zł brutto (ok. 30-32 zł brutto/godz.) = około 650 - 750 zł brutto/miesięcznie. W wynagrodzeniu są już zawarte koszty związane z zużyciem paliwa, każdy wyjazd to około 15-20 km.

Osoby zainteresowane powinny wziąć pod uwagę, że klejenie plakatów nie jest wyczerpujące fizycznie, ale odbywa się niemal w każdych warunkach pogodowych – czy jest ciepło czy zimno. Wyjątkiem są tylko ekstremalne burze lub wichury. ;-)

Oferowane stanowisko pracy dotyczy długoterminowej współpracy, a nie jednorazowego wylepu! Jest to praca na umowe zlecenie.

Osoba kontaktowa w sprawie stanowisk pracy

Dział kadr, tel.: +48 519 856 114, e-mail: praca@rengl.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy, wypełnij i wyślij ten
  Prosty kwestionariusz  |  Wykaz wolnych miejsc pracy