Poszukujemy pracownika solidnego, odpowiedzialnego i posiadającego odpowiednie warunki fizyczne do pracy przy klejeniu plakatów na słupach reklamowych na terenie Olsztyna. Powyższe prace prowadzone są zazwyczaj 1x w tygodniu, w każdą niedzielę, wynagrodzenie wynosi 520,-zł brutto/miesięcznie.

Wymagamy

Wymagamy:

- min. 18 lat

- prawo jazdy

- aparat fotograficzny/ telefon z aparatem

- własny samochód

- dostęp do internetu

- miejsce zamieszkania – Olsztyn

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika od zaraz do wyklejania plakatów na terenie Olsztyna, klejenie plakatów jest w każdą niedzielę w ciągu dnia. Praca zabierze około 4 godzin. Osoba plakatująca jest odpowiedzialna za swój przydzielony sektor, który składa się z około 25 słupów.

 

Wynagrodzenie jest za pracę zadaniową i w przybliżeniu za jedno klejenie wynosi około 520,- zł brutto miesięcznie przy czterech wyjazdach. W wynagrodzeniu są już zawarte koszty związane z zużyciem paliwa, każdy wyjazd to około maksymalnie 20 km. 

Osoby zainteresowane powinny wziąć pod uwagę, że klejenie plakatów nie jest wyczerpujące fizycznie, ale odbywa się niemal w każdych warunkach pogodowych – czy jest ciepło czy zimno. Wyjątkiem są tylko ekstremalne burze lub wichury.

Oferowane stanowisko pracy dotyczy długoterminowej współpracy, a nie jednorazowego wylepu! Jest to praca dorywcza.

Osoba kontaktowa w sprawie stanowisk pracy

Joanna Wałęka

+48 514 126 877

praca@rengl.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy, wypełnij i wyślij ten
  Prosty kwestionariusz  |  Wykaz wolnych miejsc pracy