Klejenie plakatów Wrocław w weekendy (34-35 zł brutto/godz.)

Poszukujemy pracownika do wyklejania plakatów na słupach ogloszeniowych na terenie miasta Wrocław.

Wymagamy

  • min. 18 lat
  • prawo jazdy
  • aparat fotograficzny/ telefon z aparatem
  • własny samochód
  • dostęp do internetu
  • miejsce zamieszkania – Wrocław i okolice

Opis stanowiska pracy

Klejenie plakatów jest w każdą sobota czy niedziela w ciągu dnia. Praca zabierze około 5 godzin. Osoba plakatująca jest odpowiedzialna za swój przydzielony sektor, który składa się z około 30 słupów. Plakaty odbiera się w naszym biurze Al. Jana Kasprowicza 95/2 w piątek popołudnie.

Wynagrodzenie jest za pracę zadaniową i w przybliżeniu za jedno plakatowanie wynosi około 180-200 zł brutto. W wynagrodzeniu są już zawarte koszty związane z zużyciem paliwa, każdy wyjazd to około 25 km. Czyli stawka godzinowa po odliczeniu kosztów paliwo wynosi min. 34-35 zł brutto/godz. Wynagrodzenie wynosi około 800 zł brutto/miesięcznie.

Oferowane stanowisko pracy dotyczy długoterminowej współprac. Jest to praca na umowe zlecenie lub samozatrudnienie (kontrakt B2B).

Osoby zainteresowane powinny wziąć pod uwagę, że klejenie plakatów nie jest wyczerpujace fizycznie oraz odbywa się w każdych warunkach pogodowych – czy jest ciepło czy zimno. Wyjątkiem są tylko ekstremalne warunki pogodowe, takie jak burze bądź wichury.

Osoba kontaktowa w sprawie stanowisk pracy

Magdalena Vasicka, tel. 519 856 114, e-mail: praca@rengl.pl

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. Pisz w każdej chwili. Dziękuję. ;-)

Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy, wypełnij i wyślij ten   Prosty kwestionariusz     Wykaz wolnych miejsc pracy