Klejenie plakatów Rzeszów w weekendy (33-35 zł brutto/godz)

Poszukujemy pracownika od zaraz do wyklejania plakatów na terenie miasta Rzeszów. Powyższe prace prowadzone są zazwyczaj 1x w tygodniu w każdą niedzielę.

Wymagamy

  • min. 18 lat
  • prawo jazdy
  • aparat fotograficzny/ telefon z aparatem
  • własny samochód
  • dostęp do internetu
  • miejsce zamieszkania Rzeszów i okolice

Opis stanowiska pracy

Klejenie plakatów jest w każdą sobota czy niedziela w ciągu dnia. Praca zabierze około 4-5 godzin. Osoba plakatująca jest odpowiedzialna za swój przydzielony sektor, który składa się z 30-35 słupów.

Wynagrodzenie jest za pracę zadaniową i w przybliżeniu za jedno plakatowanie wynosi około 170-180 zł brutto. W wynagrodzeniu są już zawarte koszty związane z zużyciem paliwa, każdy wyjazd to około 20-25 km. Czyli stawka godzinowa po odliczeniu kosztów paliwo wynosi około 33-35 zł brutto/godz.

Elastyczny czas pracy, zapewniamy sprzęt do wykonywania pracy, stabilne zatrudnienie – długoterminowa współpraca, szkolenie wprowadzające.

Osoby zainteresowane powinny wziąć pod uwagę, że klejenie plakatów nie jest wyczerpujące fizycznie, ale odbywa się niemal w każdych warunkach pogodowych – czy jest ciepło czy zimno. Wyjątkiem są tylko ekstremalne burze lub wichury. ;-)

Oferowane stanowisko pracy dotyczy długoterminowej współpracy, a nie jednorazowego wylepu! Jest to praca na umowe zlecenie lub samozatrudnienie (kontrakt B2B).

Osoba kontaktowa w sprawie stanowisk pracy

Magdalena Vasicka, tel. 519 856 114, e-mail: praca@rengl.pl

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. Pisz w każdej chwili. Dziękuję. ;-)

Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy, wypełnij i wyślij ten   Prosty kwestionariusz     Wykaz wolnych miejsc pracy