Poszukujemy pracownika od zaraz do wyklejania plakatów na terenie miasta Zamość. Powyższe prace prowadzone są zazwyczaj 1x w tygodniu w każdą niedzielę.

Wymagamy

- min. 18 lat

- prawo jazdy

- aparat fotograficzny/ telefon z aparatem

- własny samochód

- dostęp do internetu

- miejsce zamieszkania Zamość i okolice

Opis stanowiska pracy

Plakaty na niedzielne plakatowanie odbiera się w piątki popołudnie. Klejenie plakatów jest w każdą sobota czy niedziela w ciągu dnia. Praca zabierze około 4 godzin. Osoba plakatująca jest odpowiedzialna za swój przydzielony sektor, który składa się około 23-25 słupów.

Wynagrodzenie jest za pracę zadaniową i w przybliżeniu za jedno plakatowanie wynosi około 160 zł brutto. W wynagrodzeniu są już zawarte koszty związane z zużyciem paliwa, każdy wyjazd to około 15-20 km. Czyli stawka godzinowa po odliczeniu kosztów paliwo wynosi około 32-33 zł brutto/godz.

Elastyczny czas pracy, zapewniamy sprzęt do wykonywania pracy, stabilne zatrudnienie – długoterminowa współpraca, szkolenie wprowadzające.

Osoby zainteresowane powinny wziąć pod uwagę, że klejenie plakatów nie jest wyczerpujące fizycznie, ale odbywa się niemal w każdych warunkach pogodowych – czy jest ciepło czy zimno. Wyjątkiem są tylko ekstremalne burze lub wichury. ;-)

Oferowane stanowisko pracy dotyczy długoterminowej współpracy, a nie jednorazowego wylepu! Jest to praca na umowe zlecenie lub samozatrudnienie (kontrakt B2B).

Osoba kontaktowa w sprawie stanowisk pracy

Rene Planka, tel. 519 563 048, e-mail: praca@rengl.pl

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Pisz w każdej chwili. Dziękuję. ;-)


Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy, wypełnij i wyślij ten
  Prosty kwestionariusz  |  Wykaz wolnych miejsc pracy