Poszukujemy pracownika do wyklejania plakatów na słupach ogloszeniowych na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle

Wymagamy

  • min. 18 lat
  • prawo jazdy
  • aparat fotograficzny/ telefon z aparatem
  • własny samochód
  • dostęp do internetu
  • miejsce zamieszkania Kędzierzyn-Koźle i okolice

 

Opis stanowiska pracy

Klejenie plakatów jest prowadzone zazwyczaj 1x w tygodniu w każdą sobota czy niedziela w ciągu dnia. Praca potrwa max. 4-5 godzin. Osoba plakatująca jest odpowiedzialna za swój przydzielony sektor, który składa się z 30 słupów i tablic na terenie miasta.

Plakaty na niedzielne plakatowanie odbiera się w piątki popołudnie.

Wynagrodzenie jest za pracę zadaniową, w przybliżeniu za jedno plakatowanie wynosi około 170-180 zł brutto. W wynagrodzeniu są już zawarte koszty związane z zużyciem paliwa, każdy wyjazd to około 20-25 km. Czyli stawka godzinowa po odliczeniu kosztów paliwo wynosi ok. 32-34 zł brutto/godz. Wynagrodzenie wynosi około 700-800 zł brutto/miesięcznie.

Elastyczny czas pracy, zapewniamy sprzęt do wykonywania pracy, stabilne zatrudnienie – długoterminowa współpraca, szkolenie wprowadzające.

Osoby zainteresowane powinny wziąć pod uwagę, że klejenie plakatów nie jest wyczerpujące fizycznie, ale odbywa się niemal w każdych warunkach pogodowych – czy jest ciepło czy zimno. Wyjątkiem są tylko ekstremalne burze lub wichury. ;-)

Oferowane stanowisko pracy dotyczy długoterminowej współpracy, a nie jednorazowego wylepu! Jest to praca na umowe zlecenie lub samozatrudnienie (kontrakt B2B).

Osoba kontaktowa w sprawie stanowisk pracy

Sandra Kotwicka, tel.: +48 519 856 114, e-mail: praca@rengl.pl

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Pisz w każdej chwili. Dziękuję. ;-)

 


Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy, wypełnij i wyślij ten
  Prosty kwestionariusz  |  Wykaz wolnych miejsc pracy